Pożyczka Bez Sprawdzania w KRD i BIK

Ostatnimi czasy na swojej popularności bardzo zyskała usługa pożyczek pozabankowych bez sprawdzania. Są one bardzo szybką formą uzyskania pomocy gotówkowej. Ich cechą nadrzędną, która bije konkurencję na łopatki, jest to, że nie wymagają one praktycznie żadnych zaświadczeń. Pożyczka bez BIK i KRD– bo tak nazywa się ta nowatorska usługa – polega na udzielaniu pomocy finansowej wszystkim zainteresowanym osobom.

Różni się ona jednak od zwykłej pożyczki bankowej. Tu bowiem klient nie jest weryfikowany w tak zwanym Biurze Informacji Kredytowej, czyli instytucji, która bardzo często może zablokować nam drogę do uzyskania pomocy finansowej w tradycyjnym banku. Wystarczy bowiem, że nigdy nic nie wzięliśmy na raty i już bank odrzuci naszą prośbę. Nic więcej w tej kwestii nie da się dodać, jak tylko to, że jest ona niesprawiedliwa. Istnieje jednak pewne rozwiązanie, które nazywa się tak. Jest to oferta prezentowana przez pozabankowe instytucje finansowe, które starają się w ten sposób przyciągnąć do siebie kolejnego klienta.

Jedyny warunek to weryfikacja swoich własnych danych osobowych. Jeżeli klient przejdzie ten etap bez problemu, to może przystąpić on do negocjacji swoich własnych warunków umowy. Pamiętajmy, że mamy wybór, jeśli chodzi o pożyczkodawcę – nie musimy od razu ufać przygodnej firmie. Wystarczy, że poświęcimy trochę czasu na poszukanie różnych ofert i dogłębne ich przejrzenie. To my przecież będziemy spłacać zaciągnięte zobowiązanie finansowe.

Zastanówmy się także, na jaką maksymalną kwotę miesięcznej spłaty możemy sobie pozwolić – niech nie zmyli nas własna rozrzutność, ponieważ czasem sami celowo zawyżamy kwotę pożyczki, aby przy okazji zrealizować jakieś swoje zachcianki. Zawsze możemy przecież pożyczyć mniejszą kwotę, a gdy się z nią uporamy, wziąć drugi kredyt na realizację innego zamierzenia. Sprawdzi się tutaj stare przysłowie: nie od razu Rzym zbudowano!