Pożyczki Pozabankowe Poznań-Wilda

Chwilówki to chyba najklasyczniejszy przykład takiej pożyczki. W Polsce są placówki gdzie można wziąć taki rodzaj pożyczki. Wiele czytelników jednak stroni od zawierania umów chwilowych z uwagi na przeważnie zakopane w nich klauzule i kruczki.

Udzielają prywatnych produktów pod zastaw lub pod weksel.

Jeśli masz dobry biznesplan możesz próbować wyszukać uczciwe kredyty prywatne by namierzyć w ten sposób prywatnych inwestorów. Tym sposobem nie dostaniemy gotówki do ręki. Wszystko zależy w jaki sposób pokażemy nasz pomysł przed pożyczkodawcą.

Dawaniem niebankowych pożyczek trudnią się też skoki Stefczyka, jako że nie są to instytucje bankowe. Do udanych i polecanych niebankowych pożyczek finansowych zaliczamy też kredyty społecznościowe. Taki produkt bardzo często napotkamy na specjalnej witrynie internetowej, która zrzesza osoby chętne do pożyczenia oszczędności. Tutaj ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo, gdyż nad wszystkimi transakcjami czuwa właściciel portalu. Można też poprosić znajomych lub rodzinę o pożyczkę, jednak tu istnieje ryzyko pogorszenia kontaktów, jeśli okaże się iż nie można dotrzymać daty rozliczenia. Niektórzy z naszych przyjaciół wiedząc o naszym zadłużeniu i niezdolności kredytowej na pewno nie pożyczą nam więcej pieniędzy a w szczególności kwot przekraczających 3000 zł. Najbardziej intensywnie reklamującymi się kredytodawcami jest Bocian i Skok.

Pożyczka 0% przeważnie można usłyszeć w treści takiej reklamy ale czy aby na pewno? Nie poznamy zatem szczegółowych warunków umowy śledząc jedynie reklamy. Już w samej reklamie podane jest rrso, które często wynosi ponad 1 %. Bez informacji dotyczącej tego wskaźnika nigdy nie poznamy realnych kosztów całego zapożyczenia. Kredytodawcy starają się zakopać ten wskaźnik w drobnym druku dokumentu. W przeciwnym razie powinniśmy zwrócić się do krewnych lub przyjaciół jeśli nie mamy ochoty mieć później problemów z oddaniem, komornikiem czy innymi firmami windykacyjnymi.