Pożyczki Pozabankowe Kostrzyn nad Odrą

To zwykle prywatne firmy lub ludzie udzielają tego rodzaju pożyczki.

Zanim zdecydujemy się na taki rodzaj zadłużenia powinniśmy rozważyć również inne możliwości. Poszukajmy osób które dają prywatnych produktów niebankowych od ręki. Takie jednostki z reguły szukają sposobu na pomnożenie swoich funduszy i w swoich dokumentach nie stosują tak złowrogich zapisów i kruczków jak instytucje chwilówkarskie.

Jeśli zarządzasz więc jakimś wartościowym zastawem i.e. motocykl lub altana czy apartament, możesz wówczas dostać gotówkę właśnie pod zastaw tej własności. Jeśli posiadasz dobrze napisany plan biznesowy możesz próbować znaleźć uczciwe kredyty prywatne by namierzyć w ten sposób niepaństwowych inwestorów. Nie ma co liczyć na szybkie pieniądze w tej sytuacji. Nasz biznes plan musi być rzeczowo zaprezentowany aby spełnił swoją rolę.

Jednak gdy musimy się zapożyczyć i kiedy banki nie dają nam możliwości ze względu na bycie w BIKu, skok nie jest najgorszym wyjściem, jeśli szczególnie obawiamy się zawierania niekorzystnych dokumentów z prywatnymi firmami udzielającymi chwilówek. Pożyczki społecznościowe są innym rodzajem kredytów pozabankowych. Bezpieczeństwo takich umów jest pewne, gdyż możemy skorzystać z osoby, która ma już wystawione pozytywne opinie. Sumy które możemy dostać w ten sposób najczęściej nie przekraczają kilku tysięcy zł. Bliscy i znajomi to inny sposób na otrzymanie gotówki, jeśli oczywiście jesteśmy z nimi w pozytywnych stosunkach. Niektórzy z naszych przyjaciół mając wiedzę o naszym długu i niewypłacalności na pewno nie dadzą nam więcej pieniędzy a w szczególności sum przekraczających 4000 pln.

WP Vimeo czy Dailymotion to przykłady niektórych portali gdzie możemy zobaczyć tego rodzaju zajawki. Często jesteśmy kuszeni dogodnymi warunkami tychże ofert, które oferują koszty równe 0%. Nie poznamy zatem dokładnych zapisów umowy śledząc jedynie reklamy. Realna roczna stopa procentowa najczęściej równa się od kilkuset do nawet ponad 1000 procent. Jedynie ten wskaźnik powie nam dosłownie ile będzie wynosił zsumowany koszt naszego kredytu. Pożyczkodawcy próbują pogrzebać ten wskaźnik w treści umowy. W innym wypadku szukamy pomocy wśród przyjaciół inaczej jesteśmy narażeni na dalsze problemy z komornikiem wynikające z niezdolności spłaty.